Tootegrupid

Kauplused

 
  
TallinnAadress                    Telefon   Lahtiolekuajad     e-mail
Koduekstra e-pood Suur-Sõjamäe 4 5565 5106 24 tundi / 7 päeva nädalas e-pood@koduekstra.ee
Ülemiste Koduekstra Suur-Sõjamäe 4 5699 1065 E-P 10 - 21 ylemiste@koduekstra.ee
Kärberi Koduekstra Kärberi 20 5553 5352  E-P 10 - 20 karberi@koduekstra.ee
Magistrali Koduekstra Sõpruse pst 201 / 203 552 7132 E-L 10 - 21
P 10 - 19
magistral@koduekstra.ee
Rocca Al Mare Koduekstra Paldiski mnt.102 681 8261 E-P 10 - 21 rocca@koduekstra.ee
Vikerlase Koduekstra Vikerlase 19 681 8263 E-L 10 -21
P 10 - 19
vikeralse@koduekstra.ee
Järve Koduekstra Pärnu mnt.234/238 681 8278 E-P 10 - 21 jarve@koduekstra.ee
Lasnamäe Centrumi Koduekstra Mustakivi tee 13 58541680 E-P 10 - 21 lasnamae.centrum@koduekstra.ee 
Mustika Koduekstra A. H. Tammsaare tee 116 5301 1456 E-L 10 - 20
P 10 - 18
mustika@koduekstra.ee 
Nõmme Koduekstra Pärnu mnt. 356 674 4840 E-R 9 - 19
L-P 9 - 15
nomme@koduekstra.ee 
Viimsi Koduekstra Sõpruse tee 15, Haabneeme 56991060 E-P 10 - 21 viimsi@koduekstra.ee
Tartu    
Kvartali Koduekstra Riia 2 56991066

E-L 10 - 21
P 10 - 19

kvartal@koduekstra.ee
Eedeni Koduekstra Kalda tee 1C 740 4066 E-P 10 - 21 eeden@koduekstra.ee 
Lõunakeskuse Koduekstra Ringtee 75 731 5572 E-P 10 - 21 lounakeskus@koduekstra.ee 
Jõhvi    
Jewe Koduekstra Narva mnt. 8 334 6934 E-R 9 - 19
L 9 - 17
P 9 - 16
jewe@koduekstra.ee 
Viljandi    
Männimäe Koduekstra Riia mnt. 35 435 0500

E-R 10 - 20
L-P 9 - 18

mannimae@koduekstra.ee 
Viljandi Centrumi Koduekstra Tallinna mnt. 24 433 3523 E-R 9 - 19
L 9 - 17
P 10 - 15
centrum@koduekstra.ee 
Narva    
Fama Koduekstra Fama 10 356 6400 E-L 10 - 20
P 10 - 18
fama@koduekstra.ee 
Kuressaare    
Auriga Koduekstra Tallinna mnt. 88 681 8279 E-L 10 - 20
P 10 - 18
auriga@koduekstra.ee 
Rakvere    
Kroonikeskuse Koduekstra Adoffi 11 324 4434 E-R 9 - 20
L 9 - 17
P 9 - 15
kroonikeskus@koduekstra.ee 
Põhjakeskuse Koduekstra Haljala tee 4 326 0502 E-P 10 - 20 pohjakeskus@koduekstra.ee 
Haapsalu    
Rannarootsi Koduekstra Rannarootsi tee 1 473 7655 E-P 10 - 20

rannarootsi@koduekstra.ee 
Rapla    
Rappeli Koduekstra Tallinna mnt 4 5699 1071 E-L 9 - 19
P 10 - 16
rappeli@koduekstra.ee 
Tamsalu    
Tamsalu Koduekstra Raudtee 3 324 2043 E-R 9 - 19
L 9 - 15
P 10 - 15
tamsalu@koduekstra.ee 
Loksa    
Loksa Koduekstra Rohuaia 6 626 2770 E-R 9 - 19
L 9 - 17
P 9 - 15
loksa@koduekstra.ee 
Valga    
Valga Koduekstra Vabaduse 39 5699 1078 E-R 9 - 19
L 9 - 17
P 10 - 15
valga@koduekstra.ee 
Pärnu    
Port Arturi Koduekstra Lai 11 5650 0315 E-R 10 - 20
L 10 - 18
P 10 - 16
portartur@koduekstra.ee