Tootegrupid

Kauplused

 
TallinnAadress                    Telefon    Lahtiolekuajad     e-mail
Koduekstra e-pood Suur-Sõjamäe 4 5699 1065   24 tundi / 7 päeva nädalas e-pood@koduekstra.ee
Ülemiste Koduekstra

Suur-Sõjamäe 4

5699 1065   E-L 10-21, P 10-19 ylemiste@koduekstra.ee
Magistrali Koduekstra Sõpruse pst 201 552 7132   E-L 10-21, P 10-19 magistral@koduekstra.ee
Solarise Koduekstra Estonia pst. 9 5565 5104   E-L 10-21, P 10-19 solaris@koduekstra.ee
Nautica Koduekstra Ahtri 9 554 5872   E-P 10-20 nautica@koduekstra.ee
Järve Koduekstra
Pärnu mnt.238 5553 5351   E-L 10-20
P 10-19
jarve@koduekstra.ee
Viimsi Koduekstra Sõpruse tee 15, Haabneeme 5699 1060   E-L 10-21, P 10-19 viimsi@koduekstra.ee
Tartu     
Kvartali Koduekstra Riia 2 5699 1066   E-L 10-21, P 10-19 kvartal@koduekstra.ee
Eedeni Koduekstra Kalda tee 1C 5699 1076   E-P 10-21 eeden@koduekstra.ee 
Lõunakeskuse Koduekstra Ringtee 75 5694 1819   E-P 10-21 lounakeskus@koduekstra.ee 
Jõhvi     
Pargi Koduekstra
Puru tee 1 5699 1068   E-L 10-20, P 10-19 pargi@koduekstra.ee 
Viljandi     
Viljandi Centrumi Koduekstra Tallinna mnt. 24 5699 1073   E-R 9-19, L  9-17, P 10-15 centrum@koduekstra.ee 
Kuressaare     

Auriga Koduekstra

Tallinna mnt. 88

5694 1818

 

E-L 10-20, P 10-18

auriga@koduekstra.ee

Rakvere     
Kroonikeskuse Koduekstra Adoffi 11 5699 1074   E-R 9-19, L 9-17, P 9-15 kroonikeskus@koduekstra.ee 

Põhjakeskuse Koduekstra

Haljala tee 4

5694 1816

 

E-L 10-20
P 10-19

pohjakeskus@koduekstra.ee 

Haapsalu     

Haapsalu Kaubamaja Koduekstra

Tallinna mnt 1

5699 1055

 

E-R 10-19, L 10-17, P 10-15

haapsalu@koduekstra.ee

Rapla     
Rappeli Koduekstra Tallinna mnt 4 5699 1071   E-L 9-19, P 10-16 rappeli@koduekstra.ee 
Loksa     
Loksa Koduekstra Rohuaia 6 5699 1070   E-R 9-19, L 9-17, P 9-15 loksa@koduekstra.ee 
Pärnu     
Port Arturi Koduekstra Lai 11 5650 0315   E-L 10-20, P 10-18 portartur@koduekstra.ee

 

E-poe klienditugi: +372 5699 1065 (E-P 10.00-19.00), e-pood@koduekstra.ee, Koduekstra kontor: +372 681 8250 (E-R 9.00-17.00), info@koduekstra.ee