Tootegrupid

Kauplused

 
Eriolukorrast tingituna on kõik Koduekstra kauplused suletud. Ostusid saab teha Koduekstra e-poes.
  
TallinnAadress                    Telefon   Lahtiolekuajad     e-mail
Koduekstra e-pood Suur-Sõjamäe 4 5699 1065 24 tundi / 7 päeva nädalas e-pood@koduekstra.ee
Ülemiste Koduekstra

Suur-Sõjamäe 4

5699 1065 Ajutiselt:
E-P 10-19
E-P 10-21
ylemiste@koduekstra.ee
Magistrali Koduekstra Sõpruse pst 201 552 7132 Ajutiselt:
E-L 10-19
P 10-16
E-L 10-21

P 10-19
magistral@koduekstra.ee
Rocca Al Mare Koduekstra
Paldiski mnt.102 5565 5104 E-P 10-21 rocca@koduekstra.ee
Nautica Koduekstra Ahtri 9 554 5872 Ajutiselt:
E-P 10-18
E-P 9-20
nautica@koduekstra.ee
Järve Koduekstra Pärnu mnt.234/238 5553 5351 Ajutiselt:
E-P 10-19
E-P 10-21
jarve@koduekstra.ee
Viimsi Koduekstra Sõpruse tee 15, Haabneeme 5699 1060 Ajutiselt:
E-P 10-19
E-P 10-21
viimsi@koduekstra.ee
Tartu    
Kvartali Koduekstra Riia 2 56991066

Ajutiselt:
E-L 10-18
E-L 10-21
P 10-19

kvartal@koduekstra.ee
Eedeni Koduekstra Kalda tee 1C 5699 1076 Ajutiselt:
E-L 10-18
E-P 10-21
eeden@koduekstra.ee 
Lõunakeskuse Koduekstra Ringtee 75 5694 1819 Ajutiselt:
E-P 10-19
E-P 10-21
lounakeskus@koduekstra.ee 
Jõhvi    
Pargi Koduekstra
Puru tee 1 5699 1068 E-L 10-20
P 10-19
pargi@koduekstra.ee 
Viljandi    
Viljandi Centrumi Koduekstra Tallinna mnt. 24 5699 1073 Ajutiselt:
E-R 10-18
L 10-17
E-R 9-19

L 9-17
P 10-15
centrum@koduekstra.ee 
Kuressaare    
Auriga Koduekstra Tallinna mnt. 88 5694 1818 Ajutiselt suletud kuni 31.03.2020
E-L 10-20

P 10-18
auriga@koduekstra.ee 
Rakvere    
Kroonikeskuse Koduekstra Adoffi 11 5699 1074 Ajutiselt:
E-R 9-18
L 9-17
E-R 9-20

L 9-17
P 9-15
kroonikeskus@koduekstra.ee 
Põhjakeskuse Koduekstra Haljala tee 4 5694 1816

Ajutiselt:
E-P 10-18
E-P 10-20

pohjakeskus@koduekstra.ee 
Haapsalu    
Haapsalu Kaubamaja Koduekstra
Tallinna maantee 1 5699 1055

Ajutiselt:
E-R 10-18
L 10-16
P 10-15
E-R 10-19
L 10-17
P 10-15

haapsalu@koduekstra.ee 
Rapla    
Rappeli Koduekstra Tallinna mnt 4 5699 1071 Ajutiselt:
E-L 9-18
P 10-16
E-L 9-19

P 10-16
rappeli@koduekstra.ee 
Loksa    
Loksa Koduekstra Rohuaia 6 5699 1070 E-R 9-19
L 9-17
P 9-15
loksa@koduekstra.ee 
Pärnu    
Port Arturi Koduekstra Lai 11 5650 0315 Ajutiselt:
E-L 10-18
E-R 10-20

L 10-18
P 10-16
portartur@koduekstra.ee
Kaubamajaka Koduekstra
Papiniidu 8 5699 1059 Ajutiselt:
E-P 12-18
E-P 10-20
kaubamajakas@koduekstra.ee