Tootegrupid

Kauplused

 
 
TallinnAadress                    Telefon   Lahtiolekuajad     e-mail
Koduekstra e-pood Suur-Sõjamäe 4 5699 1065 24 tundi / 7 päeva nädalas e-pood@koduekstra.ee
Ülemiste Koduekstra

Suur-Sõjamäe 4

5699 1065 E-L 10-21, P 10-19 ylemiste@koduekstra.ee
Magistrali Koduekstra Sõpruse pst 201 552 7132 E-L 10-21, P 10-19 magistral@koduekstra.ee
Rocca Al Mare Koduekstra
Paldiski mnt.102 5565 5104 E-P 10-21 rocca@koduekstra.ee
Nautica Koduekstra Ahtri 9 554 5872 E-P 9-18 nautica@koduekstra.ee
Järve Koduekstra Pärnu mnt.234/238 5553 5351 E-P 10-20 jarve@koduekstra.ee
Viimsi Koduekstra Sõpruse tee 15, Haabneeme 5699 1060 E-L 11-20, P 11-19 viimsi@koduekstra.ee
Tartu    
Kvartali Koduekstra Riia 2 56991066

Seoses kaupluse uuendamisega ajutiselt suletud

kvartal@koduekstra.ee
Eedeni Koduekstra Kalda tee 1C 5699 1076 E-P 10-21 eeden@koduekstra.ee 
Lõunakeskuse Koduekstra Ringtee 75 5694 1819 E-P 10-21 lounakeskus@koduekstra.ee 
Jõhvi    
Pargi Koduekstra
Puru tee 1 5699 1068 E-L 10-20, P 10-19 pargi@koduekstra.ee 
Viljandi    
Viljandi Centrumi Koduekstra Tallinna mnt. 24 5699 1073 E-R 9-19, L  9-17, P 10-15 centrum@koduekstra.ee 
Kuressaare    

Auriga Koduekstra

Tallinna mnt. 88

5694 1818

E-L 10-20, P 10-18

auriga@koduekstra.ee

Rakvere    
Kroonikeskuse Koduekstra Adoffi 11 5699 1074 E-R 9-19, L 9-17, P 9-15 kroonikeskus@koduekstra.ee 

Põhjakeskuse Koduekstra

Haljala tee 4

5694 1816

E-P 10-19

pohjakeskus@koduekstra.ee 

Haapsalu    

Haapsalu Kaubamaja Koduekstra

Tallinna maantee 1

5699 1055

E-R 10-19, L 10-17, P 10-15

haapsalu@koduekstra.ee

Rapla    
Rappeli Koduekstra Tallinna mnt 4 5699 1071 E-L 9-19, P 10-16 rappeli@koduekstra.ee 
Loksa    
Loksa Koduekstra Rohuaia 6 5699 1070 E-R 9-18, L-P 9-15 loksa@koduekstra.ee 
Pärnu    
Port Arturi Koduekstra Lai 11 5650 0315 E-L 10-18, P 10-16 portartur@koduekstra.ee
Kaubamajaka Koduekstra
Papiniidu 8 5699 1059 E-P 10-20 kaubamajakas@koduekstra.ee