Tootegrupid

Tule meile tööle

Veedame väga suure osa oma ajast töö juures ning sageli omavad töökaaslased meie elus väga olulist rolli. Võime öelda, et töökoht ongi meie teine kodu ja meie töökaaslased on vahel nagu meie teine perekond. Sellepärast on väga oluline, et tunneksime end töökohal hästi ja turvaliselt.

Peame väga oluliseks soovi ja tahet tööd teha ning hindame kõrgelt meeskonnatööd. Pakume uutele töötajatele sisseelamisprogrammi, kus kogenud töötaja on mentoriks uuele meeskonnaliikmele. Toetame ja märkame oma töötajate arengut ning läbi selle on meie juures võimalik teha ettevõttesisest karjääri. Tublist klienditeenindajast võib saada väga hea vahetuse vanem või suurepärane kaupluse juhataja. Koduekstra kõige suuremaks väärtuseks on just meie inimesed.

Väärtustame teineteise austamist, mitmekesisust ja võrdse kohtlemise põhimõtet. Edendame personalipoliitikat, mis tagab kõikide töötajate potentsiaali kasutamise ja võrdse kohtlemise, olenemata soost, rassist või etnilisest päritolust, rahvusest, nahavärvusest, vanusest, puudest, seksuaalsest sättumusest ning usulistest ja poliitilistest veendumustest.

Oma töötajatele pakume

- Ettevõttesiseseid arenguvõimalusi - vabade ametikohtade puhul eelistame võimalusel alati edutada oma töötajat
- Töökohti üle Eesti - meie 14 kauplust asuvad suuremates linnades ja maakonnakeskustes
- Toredaid ja abivalmis kolleege ning toetavat töökeskkonda
- Toetavat mentorprogrammi - määrame uuele töötajale sisseelamise ajaks juhendaja
- Stabiilset ja turvalist töösuhet – oleme olnud stabiilse töösuhte pakkuja juba üle 20 aasta
- Võimalust saada meie juures oma elu esimene töökogemus - värbame noori alates 17. eluaastast
- Võimalust töötada meie juures kõrge eani – meie juures töötavad teiste seas suure kogemusega pensioniealised töötajaid
- Ettevõttesiseseid soodustusi

Vaata tööpakkumisi ja kandideeri CV Keskuses

Meie väärtused

- Kuulame oma kliente ja soovime pakkuda alati parimaid lahendusi. Suhtume klientidesse kui meie ettevõtte partneritesse, kes oma soovide, ettepanekute ja tagasisidega aitavad meil täiustada meie igapäevast tegevust.
- Oleme ausad iseenda ja kõigi teiste vastu.
- Oleme suunatud koostööle ja peame lugu igast oma kolleegist ja koostööpartnerist. Tegutseme ühtse eesmärgi nimel.
- Teeme tööd pühendumisega ja anname endast parima, et saavutada seatud sihid. Tegutseme arukalt, läbimõeldult ning kaalukalt.
- Peame oluliseks pidevat arengut ja enesetäiendamist, oleme uuendusmeelsed ning paindlikud.

Austame erinevusi

Mitmekesisuse märgis on kvaliteedimärk, mis näitab, et ettevõte on atraktiivne tööandja, mis ootab tööle inimesi sõltumata nende soost või taustast. See saadab väärtuspõhise sõnumi ka klientidele ja koostööpartneritele, et ettevõte hoolib Eestist ja maailmast ning annab oma panuse selle paremaks muutmiseks.

Esmakordselt sai Koduekstra „Austame erinevust“ märgise 2018 aastal, mil see anti välja üldse esimest korda. Teistkordselt anti meile märgis üle 2020. aastal.
Märgist „Austame erinevusi” annab välja Eesti mitmekesisuse kokkuleppe koordinaator Eesti Inimõiguste Keskus ja selle on ellu kutsunud Sotsiaalministeerium.

E-poe klienditugi: +372 5699 1065 (E-P 10.00-19.00), e-pood@koduekstra.ee, Koduekstra kontor: +372 681 8250 (E-R 9.00-17.00), info@koduekstra.ee