Tootegrupid

Prussakamürk Biolit P 300ml

Tootekood: P7737
Ühik: TK
E-poe laoseis: Laos (5 TK)
Hind:
  4,79 €
Prussaka aerosool Biolit P on efektiivne sidrunilõhnaline aerosool roomavate putukate tõrjeks. Aerosool toimib tänu tõhusale koostisele mõne sekundiga, andes pikaajalise kaitse kuni 4 nädalaks ning tappes täiskasvanud prussakad ja nende munad. Koostis on tõhus veel teiste roomavate putukate, nagu prussakad, sipelgad, ämblikud, majasoomukad, haisumardikas, toakilk tõrjeks.
Enne igat kasutamist raputa pudelit. Hoida püstises asendis. Suunake pihusti töödeldava pinna suunas ja vajutage kindlalt nupule. Pihustage otse roomavatele putukatele või alasse, kus nad end varjavad või kus neid on nähtud. Kappide ja prügikastide ümbrus, akna- ja ukseraamid, praod ja lõhed. Pikaajaliseks toimeks pihustage putukate liikumisteedele, peidupaikadesse, seinapragudesse ning kõikidesse avadesse ukse- ja aknaraamidel. Lihtsalt pihustage 1 m kauguselt ning õhutage ruume 15 minutit peale pihustamist.
Toimeaineteks on deltametriin 0,02% ja tetrametriin 0,15%.
Hoida lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas. Hoida eemal süttimisallikast. Kaitsta otsese päikese eest ja vältida temperatuuri tõusu üle +50 °C

Toodet on võimalik osta järgnevatest Koduekstra kauplustest. Kuvatud tootesaldod võivad erineda tegelikest laokogustest. Enne kauplusesse pöördumist võtke kauplusega ühendust kauba saadavuse täpsustamiseks.

Haapsalu Kaubamaja Koduekstra - 3 TK
Jõhvi Pargi Koduekstra - 1 TK
Kuressaare Auriga Koduekstra - 7 TK
Pärnu Port Arturi Koduekstra - 3 TK
Rakvere Kroonikeskuse Koduekstra - 5 TK
Rakvere Põhjakeskuse Koduekstra - 4 TK
Rapla Koduekstra - 3 TK
Tallinn Järve Koduekstra - 6 TK
Tallinn Magistrali Koduekstra - 1 TK
Tallinn Nautica Koduekstra - 5 TK
Tallinn Ülemiste Koduekstra - 6 TK
Tartu Lõunakeskuse Koduekstra - 8 TK
Viljandi Centrumi Koduekstra - 6 TK