EESTI SUURIM KODUKAUPADE JAEKETT PAKUB SULLE TÖÖD!

PAKUME SULLE:

Mitmetest tublidest klienditeenindajatest on saanud vahetuse vanemad, kaupluse juhatajad või tootejuhid.
Meie 27 kauplust asuvad suuremates kaubandus- ja maakonnakeskustes. Saad valida enda jaoks kõige sobivama asukoha!
Meie töötajad on sõbralikud ja abivalmid. Tähistame sünnipäevi, tööjuubeleid ja viime läbi ühisüritusi.
18 aasta jooksul oleme ennast tõestanud hea tööandja ja Eesti edukaima kodukaupade jaeketina.
Kõik Sinu tulevased 230 kolleegi on pühendunud sellele, et muuta iga kliendi ostukogemus suurepäraseks!
...jääd klientidele meelde oma sõbraliku ja abivalmi olekuga. Oled oma ostusoovitustega klientidele toeks, võtad vastu kaupa ja veendud, et müüki minevad tooted on terved ja hinnasiltidega. Meie kauplus on Sinu nägu, sest just Sina kujundad ja täiendad riiulite ja kampaaniate väljapanekuid. Oled osaks toredast meeskonnast, kes veedab koos lõbusaid suvepäevi ja õpib uusi teadmisi ettevõtte sisekoolitustelt.

Ootame Sind, kui...
 • Sulle meeldib suhelda,
 • oled aus, kohusetundlik ja abivalmis ning
 • oskad töötada meeskonnas.
„Tööpäevad mööduvad väga kiiresti, sest ülesanded on mitmekülgsed ja õhkkond sõbralik. Töökaaslased on töökad, initsiatiivikad ja võistlushimulised – firmasisestel võistlustel soovime ikka endast parima anda! Üheskoos tähtpäevade tähistamine on saanud toredaks tavaks.“ Sirli, klienditeenindaja Port Arturi Koduekstras..
…vastutad selle eest, et Sinu vahetuse ajal jääb Koduekstra külastamine klientidele positiivelt meelde. Sinu ülesandeks on kaupade tellimine, vastuvõtmine, hinnastamine ja väljapanekute kujundamine. Korraldad aruandlust, juhendad klienditeenindajaid, tunned müügil olevat kaupa ja oled klientidele oma ostusoovitustega toeks. Vahetuse vanema töö annab Sulle vajalikud juhtimisoskused, mis tulevad kasuks näiteks kaupluse juhataja rollis. Oled osaks toredast meeskonnast, kes tähistab kolleegide tähtpäevi, veedab koos lõbusaid suvepäevi ja õpib uusi teadmisi koolitustelt.

Ootame Sind, kui...
 • Sulle meeldib suhelda,
 • oled aus, kohusetundlik ja abivalmis,
 • oskad töötada meeskonnas ning
 • Sul on eelnev töökogemus vahetuse vanemana.
„Mind motiveerib see, et müügieesmärkide ületamisel ja firmasisestel võistlustel osaledes on võimalik teenida lisapreemiaid! Meid tunnustatakse heade tulemuste eest. Lisaks toredatele kaaslastele on Koduekstras ka väga huvitav kaubavalik, mille tundmine on endalegi kasulik.“ Raili, vahetuse vanem Port Arturi Koduekstras.
…on Sul võimalus kujundada kaupluse tööd ja selle meeskonna töökeskkonda. Värbad uusi klienditeenindajaid, juhendad ja tunnustad kolleege, tagad neile kõik tööks vajaliku. Korraldad aruandlust, tellid ja võtad vastu kaupa, viid läbi inventuure ja vaatad, et kaupade väljapanekud oleksid ilusad. Saad igakuistel koosolekutel kaasa rääkida Koduekstra juhtimises, kus arutatakse murekohti ja tunnustatakse kolleege heade saavutuste eest. Kaupluse juhatajana seisad hea selle eest, et igale Koduekstra kliendile jääksid poekülastused positiivselt meelde!

Ootame Sind, kui...
 • Sulle meeldib suhelda,
 • oled aus, kohusetundlik ja abivalmis,
 • oled tulemustele orienteeritud ja iseseisev,
 • Sul on varasem meeskonna juhtimise kogemus.
„Tulin Koduekstrasse 6 aastat tagasi, pool aastat hiljem oli mul võimalus hakata kaupluse juhatajaks. Mulle pakuvad rõõmu toetavad kaaslased. Väärtustame Koduekstra motivatsioonipaketti, tööaja paindlikkust, lubadustest kinnipidamist ja väljakutsuvaid firmasiseseid võistlusi. Näiteks toimub igal aastal Kuldvillak – firmasisene kaubanduse ja klienditeeninduse teadmiste kontroll, mis on väga populaarne!“ Kairit, kaupluse juhataja Port Arturi Koduekstras.

KÕIK TÖÖPAKKUMISED

TULE MÜÜJAKS!

MEILT SAAD:

Programmi tublimatele läbijatele põhjalik tagasiside ja soovituskiri
Õpid suhtlema erinevate inimestega ja käituma erinevates teenindus-situatsioonides. Kogemus kogu eluks!
Kliendi teenindamine, tarneahel, müümine, tootepaigutus, inventuur, meeskonnatöö ja palju muud.
Heale töötajale pakume arenguvõimalust ettevõtte teistel ametikohtadel.
Meie kauplused on heade asukohtadega suuremates kaubandus- ja maakonnakeskustes. Saad valida enda jaoks kõige sobivama asukoha! Kõik Sinu tulevased 230 kolleegi on pühendunud sellele, et muuta iga kliendi ostukogemus suurepäraseks!

Tööaeg:
Ootame Sind, kui...
 • Sulle meeldib suhelda,
 • oled aus, kohusetundlik ja abivalmis ning
 • oskad töötada meeskonnas.
Koduekstra personalijuht,
Maret Härm-Tilk

LISAINFO

Töövestlused kulgevad võimalikult vabas keskkonnas. Iga läbiviidud töövestlus arendab ka meid. Mõtle eelnevalt läbi enda ootused ja soovid ning omapoolsed küsimused meile. Ole kursis Koduekstraga.

Hindame head tahet ja soovi panustada iseenda ning ettevõtte arengusse. Kuna hea tulemuse annab eelkõige tugev meeskonnatöö ja töötajate hea enesetunne, peame oluliseks töötajate arvamusi ning ettepanekuid.

Toetame oma töötajate arengut. Meie ettevõttes on võimalik alustada müüjana ja välja jõuda vastutava juhi ametikohale.

Pakume uutele töötajatele sisseelamisprogrammi, kus kogenud töötaja on mentoriks uuele meeskonnaliikmele.“

PEAME LUGU

töökaaslastest, koostööpartneritest ja klientidest.

VÄÄRTUSTAME

pidevat arengut ja enesetäiendamist.

OLEME AUSAD

iseenda ja kõigi teiste vastu.

TEEME KOOSTÖÖD

ja tegutseme ühise eesmärgi nimel.