Tootegrupid

Üldinfo

Koduekstra lühitutvustus

Koduekstra OÜ on alates 1998. aastast tegutsev Eesti suurim kodu- ja majapidamiskaupu müüv jaekett. Ketis on 13 kauplust, mis paiknevad üle Eesti suuremates kaubandus- ja maakonnakeskustes ning e-pood. Koduekstra kaubavalikus on enam kui 15 000 toodet alates igapäevastest esmatarbekaupadest kuni ajakohaste hooajatoodeteni. Meie lettidelt leiab selliseid tuntud kaubamärke nagu Maku, Fiskars, Illa, Vileda, McLean, Xpert, 4Living, Sencor, Blupop, Duracell, Tesa, Loctite, Froch, Mayeri,  Zewa, GreenShield, Tamrex, Rolson, Finnbullet, Aquafor, Mustang, Magefesa, Lamart, Smile, Herevin Mio, Banquet, Curver, Spaas, Plastteam ja mitmeid teisi. Igakuiselt ilmub Koduekstra kliendileht, mis toob klientideni parimad pakkumised meie kaubavalikust eriti hea hinnaga. Ettevõttes töötab rohkem, kui 100 asjatundlikku ja pühendunud töötajat, kes kõik pingutavad selle nimel, et klientide ostukogemus oleks alati kodune, meeldiv ja meeldejääv.

Esimene kauplus avati 1998 aastal Rocca Al Mare kaubanduskeskuses Koduextra kaubamärgi all. Järgnevatel aastatel avati kauplused Magistrali, Zeppelini, Vikerlase, Ülemiste, Järve ja Auriga kaubanduskeskustes ning Viljandis Männimäel. 2008. aasta sügisel lisandus ettevõtte portfelli ostutehingu tulemusena 13 Superboxi kauplust. 2011 aprillis juurutati ettevõtte uuenenud kontseptsioon ja kaubamärk Koduekstra, mille alla viidi ka Superboxi kauplused. 2013. aastal omandati 9 Novaluxi kauplust, mis viidi samuti Koduekstra kaubamärgi alla. 

Missioon

Koduekstra missiooniks on pakkuda laia kodu- ja majapidamiskaupade valikut ning olla usaldusväärne nõuandja ostuotsuste langetamisel.

Väärtused

- Kuulame oma kliente ja soovime pakkuda alati parimaid lahendusi. Suhtume klientidesse kui meie ettevõtte partneritesse, kes oma soovide, ettepanekute ja tagasisidega aitavad meil täiustada meie igapäevast tegevust.
- Oleme ausad iseenda ja kõigi teiste vastu.
- Oleme suunatud koostööle ja peame lugu igast oma kolleegist ja koostööpartnerist. Tegutseme ühtse eesmärgi nimel.
- Teeme tööd pühendumisega ja anname endast parima, et saavutada seatud sihid. Tegutseme arukalt, läbimõeldult ning kaalukalt.
- Peame oluliseks pidevat arengut ja enesetäiendamist, oleme uuendusmeelsed ning paindlikud.

E-poe klienditugi: +372 5699 1065 (E-P 10.00-19.00), e-pood@koduekstra.ee, Koduekstra kontor: +372 681 8250 (E-R 9.00-17.00), info@koduekstra.ee